SERWIS RTV: AIWA AKAI ARCAM CAMBRIDGE DENON GRUNDIG HARMAN/KARDON JVC KENWOOD LG LOEWE MARANTZ NAD ONKYO PANASONIC PHILIPS PIONEER PRIMARE SAMSUNG SANSUI SANYO SHARP SONY TEAC TECHNICS TOSHIBA UNIVERSUM YAMAHA

Siedziba Firmy /film/

Mapka lokalizacyjna

Dojazd z Centrum /film/

Dojazd z Pragi /film/

rtvserwis

rtv service

Serwis Audio-Video

tel  22 810 57 89

ul. Ostrzycka 2/4
04-035 Warszawa

Praga Południe, Przyczółek Grochowski

poniedziałek-piątek: 10-18   sobota: 10-13

mail tvservice@poczta.onet.pl

Historia firmy tradycjami sięga ubiegłego wieku, czasów kiedy naprawami zajmowali się gruntownie wykształceni specjaliści a nie, jak to ma miejsce dziś, ludzie, krórzy ukończyli szybkie kursy rozkręcania sprzętu.

Największy rozkwit firmy przypadł na lata 70 /80, kiedy to pan Edward Gierek sprowadził do Polski pierwsze telewizory kolorowe Sony KV-1310 w 1974r. i KV-1822 w roku 1976/7.

Nasz warsztat , mieszczący się wówczas przy ul. Grzybowskiej 5, naprzeciwko siedziby ZSL-u został wyznaczony do ich serwisowania. Jako pierwsi i nieliczni, w tamtych latach, zaczęliśmy z powodzeniem naprawiać wszelki zachodni sprzęt grający.

Bez zbytniej skromności możemy stwierdzić, że byliśmy elitą wśród zakładów naprawczych, potocznie wtedy, nazywanych ZURT-mi

Oprócz napraw bieżących świadczyliśmy również usługi w zakresie:

masowego przestrajania dbiornikow radiowych i telewizyjnych na standard OIRT.

serwisowania magnetowidów , które na przełomie lat 80-tych i 90-tych zagościły w naszych domach

przestrajania telewizorow na system PAL co umożliwiało oglądanie zachodnich produkcji filmowych

Najwyższej jakości sprzęt miał również najwyższe ceny. Jego posiadaczami byli ludzie majętni. Wśród naszych klientów byli więc aktorzy filmowi, redaktorzy telewizyjni,sportowcy w tym paru medalistów olimpijskich, ludzie estrady i prywatna inicjatywa, słowem śmietanka towarzyska i finansowa ówczesnej Warszawy i okolic. Wszyscy ci znani ludzie bedacy naszymi klientami, okazywali się nad wyraz skromnymi i przemiłymi osobami , z wielkim poczuciem humoru , odnoszącymi się do nas z szacunkiem i sympatią, a my odpłacaliśmy im tym samym dodatkowo reperując przynoszony przez nich sprzęt.

Dzień dzisiejszy to już całkiem inna historia.

Przez lata prowadzenia naszej działalności pojawiły się inne nośniki obrazu i dźwięku, zmienił się sposób ich zapisywania i odtwarzania. Analogowe kamery zostały wyparte przez popularne „cyfrówki”, płyty winylowe,kasety VHS i kasety magnetofonowe ustąpiły miejsca płytom DVD i CD. Zmienił się również sprzęt odtwarzający:gramofony, magnetowidy i „kaseciaki” ustąpiły w domach miejsca odtwarzaczom DVD i CD. O lampowych telewizorach i radiach tranzystorowych mało kto już pamięta. Niezliczoną ilość kanałów oglądamy na telewizorach tylnoprojekcyjnych, ostatnio również na odbiornikach plazmowych lub LCD. Korzystamy z wzmacniaczy kina domowego z modulami cyfrowymi DSP.

Przyprawiający o zawrót głowy postęp technologiczny pozostawił daleko w tyle jakość i niezawodność sprzętu. Co jakiś czas konieczna jest naprawa tych super-odbiorników.

I wtedy wkraczamy my dyplomowani elektronicy, absolwenci Technikum Kasprzaka, a Państwo macie pewność, że doskonale znamy się na swojej pracy i naprawiając robimy wszystko co jest konieczne aby oddawany Wam sprzęt odznaczał się tą samą jakością, jaką posiadał w chwili jego wyprodukowania.

Dzięki Waszemu zaufaniu do nas, przez nasze ręce przeszedł sprzęt audio-video niemal wszystkich światowych producentów.

Za co Wam serdecznie dziękujemy nasi drodzy klienci.

 

najlepsze