SERWIS RTV: AIWA AKAI ARCAM CAMBRIDGE DENON GRUNDIG HARMAN/KARDON JVC KENWOOD LG LOEWE MARANTZ NAD ONKYO PANASONIC PHILIPS PIONEER PRIMARE SAMSUNG SANSUI SANYO SHARP SONY TEAC TECHNICS TOSHIBA UNIVERSUM YAMAHA

Siedziba Firmy /film/

Mapka lokalizacyjna

Dojazd z Centrum /film/

Dojazd z Pragi /film/

rtvserwis

rtv service

Serwis Audio-Video

tel  22 810 57 89

ul. Ostrzycka 2/4
04-035 Warszawa

Praga Południe, Przyczółek Grochowski

poniedziałek-piątek: 10-18   sobota: 10-13

mail tvservice@poczta.onet.pl

Jesteśmy zachwyceni glosami krytyki, którymi tak mozolnie, od kilku lat , uracza nas przestraszona konkurencja plus różnej maści nieudacznicy, i frustraci, chcący mieć w sieci swoje 5 minut. Aby dodatkowo zniechęcić do korzystania z naszych usług i urozmaicić ich hejterskie wypociny - od siebie dodamy jeszcze, ze :

Jesteśmy ,, miszczami" w psuciu i pod tym względem zajmujemy jedno z czołowych miejsc w Polsce. Nagminnie gubimy śrubki i inne części, a obudowy zamiast skręcać kleimy taśmą albo gumą do żucia. Wykształcenie mamy podstawowe, do zawodu przyuczyliśmy się na 3-miesięcznym kursie w Pałacu Kultury, a dyplomy kupiliśmy sobie na Bazarze Różyckiego. Nie witamy klientów z głupawą roześmianą gębą , lecz od razu skupiamy się na sprzęcie, który do nas dostarczył - taką mamy wadę Nie mamy aparycji, nie udzielamy zgrabnych, nic nieznaczących odpowiedzi.

A w ogóle jesteśmy patałachy, prostaki i chamy. Ze wszystkim grzebiemy się po kilka godzin a nie jak inni w niecałą godzinę. Do diagnozowania używamy kryształowej kuli zamiast oscyloskopu a za lutownicę służy nam rozżarzona końcówka pogrzebacza. Jak padnie komuś ,,moniek" to trzymamy ,,sprzęcicho" cały tydzień i udzielamy tylko ,, 3 miechy gwarancji a nie 9 miechów " Przyjmujemy sprzęt sprawny a oddajemy coraz bardziej popsuty i wmawiamy klientom, ze tak ma być. I tak od ponad 30-tu lat - aż.

Jak już koniecznie trzeba coś naprawić to dzwonimy po okolicy żeby nam fachowcy powiedzieli co wymienić. Ale oni nie maja dla nas czasu - bo akurat zajęci są wypisywaniem ,, całej prawdy " na nasz temat

 

najlepsze